KONST / Litografier / Färglitografi 13581655
nr 1358 1655
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, Söder. Signerad, numrerad 71/375, daterad -80, bladets mått: 47x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:16:50
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas